ATV Canlı Yayını Kesintisiz Canlitv.me Adresinde

atv canli tvme

Atv Canlı izle, Genel Yayın yönetmeni Metin Ergen olan atv, tüm Türkiye’de yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunan atv, Din Bilgin tarafından 12 Temmuz 1993 yılında deneme yayınlarına başlama fırsatı bulmuştur. Normal yayına geçme tarihi ise 9 Eylül 1993’tür. Atv kurulduğu tarihten bu yana diğer ulusal kanallar gibi yayınlamış olduğu dizilerle büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bugün hala fenomen olan ve unutulmayan diziler sayesinde başarılı bir yayın hayatı geçirmiştir. Her zaman birbirinden farklı içerikleri bünyesinde bulundurma taraftarı olmuştur. 1994 yılında başlayan Türkiye’nin en çok izlenen tartışma programlarından biri olan Siyaset Meydanı ile reytinglerde üst sıralara çıkmış ve büyük bir kitleye ulaşma imkanı sağlamıştır.

Günümüzde ATV

Atv, Ciner Grubu tarafından 2005 yılının mayıs ayında satın alınmıştır. Ancak 2007 yılında atv ve Sabah gazetesinin sahibi Merkez Yayıncılık, gerçekleştirilen ihale ile Çalık Holding’in sahibi olduğu Turkuvaz A.Ş.’ye satılmıştır. 4 Eylül 2013 tarihinde ise diğer ulusal kanalların yaptığı gibi atv de 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.


ATV Ziraat Türkiye Kupası maçları ile de spor alanında atak yapmış A Spor ve A Haber kanallarını da bu maçlarla desteklemiştir. Kanalın bağlı bulunduğu Turkuvaz Medya Grubu’e ait diğer kanallara şu linklerden ulaşabilirsiniz; A Spor, A Haber, Minika Go, Minika Çocuk. ATV canlı olarak izleyebildiğiniz bu sayfada ek olarak kesintisiz dizi seyredebilirsiniz.

Canlı Tv izle sitemiz canlitv.me atv izlemek için en doğru adrestir.

ATV’yi Hangi Platformlardan İzleyebilirim?

Türksat 4A Uydu Frekans 12053, Symbol Rate 27500, FEC 5/6, Pol Yatay ( Horizontal )

Digiturk 25.Kanalda izleyebilirsiniz.

D-Smart 25.Kanalda izleyebilirsiniz.

KabloTV S7’de izleyebilirsiniz.

İlgili : ATV Canlı, ATV İzle, ATV canlı izle, Kesintisiz HD Yayın ATV, atv tv, kesintisiz

ATV Canlı Yayın: https://www.canlitv.me/atv-canli-kesintisiz

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylar, ortalama : 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok