İnstagram 38 Formu İle Hesap Açma | 2021

instagram 38 formu

İnstagram 38 Formu İle Hesap Açma, instagram son yıllarda en çok kullanılan sosyal medya araçlarından birisi haline gelmiştir. Günümüz de artık hemen hemen herkesin bir sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Günlük hayatta vakit geçirmek için eğlenmek için veya sohbet amaçlı olarak İnstagram’ı kullanmaktayız. Açmış olduğumuz hesaplar bazen kuralları ihlal etmekten bazen ise durduk yere kapanmaktadır. İnstagram bizlere durduk yere kapanan hesapları bildirmemiz için bazı form sayfaları oluşturmuştur.

Bunlardan en önemlisi ise instagram 38 formu olmaktadır. Bu formun amacı tüm kişisel bilgilerinizi İnstagram’a gönderip sizlerin hesabın gerçek sahibi olduğunu anladıklarında hesabı açmalarıdır. Bu form üzerinde sizin kimlikte bulunan ad, soyad ve telefon numaranız gibi birden fazla bilgi istenmektedir. Sizlerde bu bilgileri instagram 38 formu üzerinden doldurarak İnstagram’a gönderirsiniz. Ardından instagram uygun görmesi halinde hesabınızı açacaktır.

https://help.instagram.com/contact/606967319425038 Bu bağlantıdan hemen formu doldurabilirsiniz.

instagram 38 formu

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

1Gezgin.com adresi sizlere evinizde, seyahat ederken, işte, okulda aklınıza gelebilecek her yerde sizlere gezi, seyahat adı altında sınırsız bilgi sunmak isteyen bir gezgin seyahat sitesidir.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

close

Subscribe