Ojooo Wad Reklam İzleyerek Para Kazanma | 2022

ojoo wad

Bu makalede günlük reklam izleyerek dolar bazında para kazanacağınız bir site olan Ojooo Wad de bahsedeceğim. Bu sitenin bizim için en önemli yani dolar bazında para kazandırmasıdır, çünkü kazanılan doları TL ye çevirdiğinizde güzel miktarlar ortaya çıkmaktadır. Kullanımı oldukça basit ve kolay olan bu sitede reklam izleyerek kazandığınız parayı hesabınıza aktarmakta bir o kadar kolaydır. 

Kendi Deneyimlerim

 • Kolay kayıt oldum.
 • Reklam izleyerek ve isteğe bağlı olarak populer programları indirerek bakiye kazandım.
 • Kazandığım bakiyeyi hesabıma aktarabildim.

Şimdi sizlere site içerisinden bahsedeceğim. Alman reklam şirketi olan Ojooo Wad, kullanıcılarına günlük reklamlar (reklam başı 5 saniye)  vererek bunların karşılığında kullanıcılarına ödül olarak coin (dolar) vermektedir. Günlük size gelen reklam sayısı 7,14,24 vb şeklinde değişmektedir. Reklam başına verdiği dolar bonusu dışında dilerseniz sizlere tavsiye ettikleri uygulamaları (bunlar popüler uygulamalardır, Yemeksepeti, Sahibinden, Twitter vb. gibi) indirerek çok fazla bonus kazanabilirsiniz. Günlük size gelen reklamları izledikçe reklam sayınız gün geçtikçe artacak ve uygulama önerileri daha fazla olacaktır. Uygulama önerilerinin daha fazla olması ise daha çok para kazanacağınız anlamına gelmektedir. Çünkü önerilen uygulamaları indirirseniz size daha fazla coin(dolar) vermektedir.

Ülkemizde yeni bir güne 00:00 dan sonra başlanırken site içerisinde 02:00 dan sonra yeni güne başlanmaktadır. Yani gün içerisinde reklam izlediyseniz yeni reklamların gelmesi 02:00 dan sonra gerçekleşecektir. Eğer reklamları gece 02:00 dan sonra erkenden izlerseniz + reklamlar gelir, öğleden sonra reklamlar sayfanızda aşağı indiğinizde izlenmiş reklamlarınızın altına yeni reklamlar eklendiğini  göreceksiniz. Yani 14 reklam geldiyse gece erken izlediğiniz için öğleden sonra +7 reklam daha eklenecektir.

Özetle Yapmanız Gereken İşlemler :

 • “Tıkla”  linke tıklayarak sayfaya üye olma işlemini gerçekleştirin.
 • Kayıt işleminden sonra anasayfa da adınızın üstünde yer alan “Tıklanan ilan ödemeleri” butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan reklamlardan en alttaki reklam hariç hepsini izleyin(Reklamlar 5 er saniyedir zaten reklam sayfasında 5 saniye geriye sayacaktır).
 • Tüm reklamları izledikten sonra isteğe bağı olarak sağ üstteki menüye tıklayıp  menu > offers > OfferToro ya tıklayarak cihazınıza uygun mobil uygulamalar listelenir. Burada uygulamalar ile birlikte  sizden istenilen yazar. Örneğin: Yemek sepeti uygulaması (sizden istenilen: Uygulamayı indir ve kayıt ol). Bunun sonucunda örnek olarak 100 point veriyor diyelim. Bu da size dolar olarak 0.500 dolar verir TL olarak ise 6.5TL üstü vermektedir. Bunun gibi 4-5 uygulama indirmek kısa sürede güzel bir kazanç sağlar.(Unutmayın ki, günlük size gelen reklamları izlerseniz daha fazla uygulamalar listelenir ve daha fazla kazanırsınız.)

Ojooo Wad Parayı Çekmek İçin Yapılacak İşlemler: 

 • Öncelikle 20 gün boyunca size gelen reklamları izlemeniz gerekir.(Zaten bu süreçte point toplayarak bakiye sağlamış olacaksınız ve para çekme işleminde sorun yaşamayacaksınız).
 • Sizden istenilen kullanıcı bilgilerini doldurun.  Ayarlar > Hesap Ayarları,  bu sayfa da bilgilerinizi doğru girin.(Doğum tarihi ve adresi doğru girmenize gerek yok  sallayabilirsiniz. Ama sallarken de doğru sallayın girmiş olduğunuz şehrin posta kodu doğru olmalıdır). Ve burada en önemli nokta ise Bitcoin alanıdır. Buraya bir BTC cüzdan anahtarı girmeniz gerekir. Bunun için “BRD Bitcoin Wallet” mobil uygulamasını indirip uygulama içerisinde BTC cüzdanı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz cüzdanın karmaşık sayı ve karakterlerden oluşan bir anahtarı vardır bu anahtarı kopyalayıp Ojoo Wad sayfasında hesap ayarları bölümünde Bitcoin alanına yapıştırıp en alttada mecvut şifreyi tekrar girerek değişiklikleri kaydedebilirsiniz.
 • Anasayfada adınıza tıklayın biraz aşağı indiğinizde “Fonu paraya çevir” e tıklayarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • BRD Bitcoin Wallet uygulamasındaki cüzdana bakiyeniz aktarılınca buradan da bir Kripto borsasında BTC,Ethereum,Doge vb. coin satın alabilirsiniz.

Bu Makalede Aşağadaki Soruların Yanıtlarını Almış Oldunuz:

 • Ojoo wad ile internetten nasıl para kazanabilirim ?
 • Ojoo wad ile reklam izleyerek nasıl para kazanabilirim ?
 • Ojoo wad kazandığım parayı nasıl hesabıma aktarabilirim ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylar, ortalama : 5,00 üzerinden 5)
Loading...

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok

close

Subscribe