Telegram İsim Değiştirme, Telegram Kullanıcı Adı Değiştirme

telegram kullanici adi degistirme

Telegram isim değiştirme ve Telegram kullanıcı adı değiştirme işlemleri her ne kadar basit olsa da bazen gözümüzden kaçabiliyor ve yapamayabiliyoruz. Telegram uygulaması en popüler sohbet / mesajlaşma uygulamarından birisidir. Telegram uygulamasını kullanırken kaydettiğimiz kullanıcı adı veya ismimizi değiştirmek istiyor olabiliriz. İşte tam bu noktada Telegram isim değiştirme aşamalarını gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Telegram Kullanıcı Adı Değiştirme 2022

Telegram mesajlaşma uygulaması ile sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Oldukça basit ve kolay bir arayüzüne sahip olan Telegram uygulamasında isim değiştirme aşamalarına hep beraber bakalım.

Telegram Kullanıcı Adı Değiştirme;

  • Telegram uygulamasını açınız. Hesabınıza girdikten sonra Ayarlar bölümüne tıklayınız.
  • Ardından en üst bölümde bulunan Alan Adı bölümüne tıklayınız.
  • Son aşama olarak ise kullanıcı adı bölümüne tıkladıktan sonra kullanıcı adı bilginizi değiştirebilirsiniz. Tabi değişiklik sonrası onay vermeyi unutmayınız.

Telegram’da Sürekli Kullanıcı Adı Değiştirmek Sakıncalı mıdır?

Telegram uygulamasında sürekli kullanıcı adı değiştirmeniz bir süre sonra Telegram botlarının dikkatini çekeceği için hesabınızın süreli veya süresiz olarak bloke olması muhtemel bir durumdur. Bu yüzden kendinize sabit bir kullanıcı adı belirlemeniz hesabınızın geleceği için oldukça önemlidir.

Telegram Kullanıcı Adı Değiştirme İşlemi Hangi Aralık İle Yapılmalıdır?

Telegram üzerinde kullanıcı adı değiştirme işlemlerinin en az 1 hafta aralıklar ile yapmanız gerekmektedir. Aksi halde hesabınız ihlal politikalarına uygun görülmeyip kapatılması söz konusu olabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok