Amerika İnşaat İşçisi Maaşları, Amerikada İnşaat İşçisi Olmak 2022

abd insaat iscisi maaslari

Aylık maaşlar 3,917 $ ‘a kadar yüksek ve 1.625 $’ a kadar düşürürken, İnşaat İşçisi maaşlarının fazlası şu anda Amerika Birleşik Devletleri çapında 2.292 $ (25. yüzdelik) ile 3.125 $ (75. yüzdelik dilim) arasında değişiyor. Öyleyse, bir İnşaat İşçisi amacıyla ortalama maaş aralığı büyük ölçüde farklılık gösterir (833 $ ‘a kadar), bu da yetenek düzeyine, koordinata ve senesinin deneyimine bağlı olarak gelişme amacıyla fazlası fırsat ve çoğalan ücret olma ihtimalini düşündürür.

Amerikada İnşaat İşçisi Olmak

Abd inşaat işçisi maaşları amacıyla yerel ortalamanın üstünde bulunduğu 10 kent belirledik. Hem de, listenin başında, ikinci ve üçüncü sıralarda Fremont, CA ve San Jose, CA ile San Francisco, CA yer alıyor. Buna mukabil, San Jose, CA, yerel ortalamayı 4.988 $ (% 15.1) ile geride bıraktı ve San Francisco, CA, 33.012 $ ortalamasının üstünde 7.513 $ (% 22.8) ile bu trendi ilerletti.

Önemli bir şekilde, San Francisco, CA’nın çok aktif bir İnşaat İşçisi iş pazarı var, zira şu anda bu tür bir rol amacıyla çalışan birkaç şirket var.

Öyleyse, ortalama maaşları yerel ortalamanın üstünde olan bu 10 kentle, bir İnşaat İşçisi olarak yer değiştirerek ekonomik gelişme fırsatları son derece verimli görünüyor.

Son olarak, öneme alınması gereken bir diğer etken de, bu ilk on şehrin ortalama maaşının, San Francisco, CA ve Norwalk, CT arasında% 10 ile çok az farklılık göstermesidir. Hem de bu, çok çok ücret artışı amacıyla sınırlı potansiyeli güçlendirmektedir. Dahası, daha düşük bir hayat maliyeti olasılığı, bir İnşaat İşçisi rolü amacıyla koordinat ve maaş hesaba katıldığında kullanılacak en iyi etken olabilir.

Amerika’da İnşaat İşçi Maaşları 2022

Yılda tipik bir İnşaat İşçisi maaşından daha çok ödeme yapan İnşaat İşçisi iş kategorisiyle alakalı en az beş iş bulduk. Buna göre, bu rollerin en mühim örnekleri şunlardır: İnşaat Direktörü, Boru Hattı İnşaat Müdürü ve İnşaat Direktörü.

Dahası, bütün bu işler 69.854 $ (% 211.6) ile 99.260 $ (% 300.7) arasında, ortalama İnşaat İşçisi maaşı olan 33.012 $ ‘dan çok ödenmektedir. Çünkü, nitelikli iseniz, bu alakalı İnşaat İşçisi işlerinden biri amacıyla işe almak, ortalama İnşaat İşçisi pozisyonundan daha çok para kazanmanıza yardımcı olabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylar, ortalama : 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok