İnstagram 59 Formu, Kapalı Olan Hesabı Açmak | 2021

instagram 59 formu

İnstagram 59 formu nedir? İnstagram 59 formu ile kapanan hesabı açmak.

İnstagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi haline gelmiştir. 2010 yılında kurulmuş olan instagram artık hemen hemen herkesin hesap oluşturduğu ve günlük yaşamlarından kesitleri paylaştığı bir yer haline gelmiştir.

Tabi hesaplarımızı kullanırken bazı kötü niyetli kişiler tarafından hesabımız çok fazlaca şikayet edilmiş olabilir. İnstagram bu durumun manipüle edildiğini anlaması zaman alabileceği için hesabımız o an durduk yere kapanabilir. Bu durumda ise ne yapacağınızı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.

İnstagram sizin hesabınız haklı bir sebeple kapatılsa bile onlara ulaşmanızı istiyor ve ulaşırken de bazı bilgilerinizi alıp bunların instagram hesabınız ile gerçekten uyuşuyor mu diye kontrol etmek istiyor. Bu durumda ise önümüze instagram 59 formu çıkmaktadır. İnstagram 59 formu son zamanların en çok aratılan ve kullanılan instagram kapalı hesabı açma formu haline gelmiştir.

instagram 59 formu

Bu formda instagram, sizin hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız bize ulaşın diye belirtiyor. İstediği bazı kişisel bilgiler bulunuyor bunların bazıları ise;

  • Nüfus cüzdanında yazan isim ve soyisim
  • E-Posta adresiniz
  • Hangi ülkeden yazdığınız
  • Kimlik resiminiz

Bu bilgiler instagram hesabınızın gerçekten size ait olup olmadığının tespiti için kullanılmaktadır. Aşağıda vereceğimiz linkten instagram 59 formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Sorularınız için yorumda bulunabilirsiniz. Kısa sürede yardımcı olacağız.

https://help.instagram.com/contact/396169787183059 İnstagram 59 Formu linkini sizlerle burda paylaşıyoruz. Unutmayın ki formda istenen bilgileri eksiksiz doldurmak hesabın açılmasında büyük rol oynamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok

close

Subscribe