Tatil Token Fiyatı, Tatil Token Geleceği, Yorumları

tatil token

Tatil Token, Türkiyenin önde gelen tatil firmalarından birisi olan tatilbudur şirketine ait bir ERC-20 tokendır. Son zamanlarda kulüplerin oldukça fazla token çıkardığını görüyoruz. Ancak Bitexen borsasında ilk kez futbol haricinde farklı bir sektörden token çıkarma haberi gelmiş oldu. 20 – 27 Ocak tarihleri arasında ön satışa sunulacak olan Tatil Token için ön satışta toplam da 5.000.000 adet Tatil Token satılacak.

Tatil Token Fiyatı Nedir?

Tatil Token Fiyatı 2 ön satış seçeneğinde farklı olarak sunulmuştur. Buna göre ilk seçenekte Tatil Token Fiyatı 25 TL iken 12 Ay kilitli olarak kalacaktır. 2.seçenekte ise kilitsiz ancak Tatil Token Fiyatı 50 TL olarak belirtilmiştir. Alttaki resimde detaylarına bakabilirsiniz.

image

Tatil Token Yorumları

Tatil Token, ülkemiz de çok büyük bir şirket için çıkarılan bir tokendır. Ancak burda önemli olan Bitexen borsasısın işlem hacimleri ve diğer token satışlarının değeri ne kadar oldu bunlara bakılmalıdır. Şuana kadar Bitexen borsasından çıkarılan tokenlar arasında en yüksek değere sahip token olma özelliğini taşıyor. Bunu düşününce temkinli yaklaşmakta fayda olduğu gözükmektedir. Tatil Token Yorumları bu şekildedir. Yatırım tavsiyesi içermez.

Tatil Token Alınır mı?

Tatil Token Alınır mı? sorusuna yine en büyük yanıtı sizler vereceksiniz. Kripto piyasalarında işlem yaparken elinizde bulunan paranın çok ufak miktarları ile alım yapmanızı herkes önerir. Çünkü kripto paralar diğer tüm yatırım araçlarına göre oldukça risklidir. Ne olacağını tam bilemediğiniz kripto paralardan uzak durmanız sizin için her zaman iyi olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok