Velimeşe Gezilecek Yerler, Piknik Alanları | 2021

velimese gezilecek yerler

Velimeşe, Tekirdağın Ergene ilçesine bağlı olan bir mahallesidir. Daha öncelerde belediye olarak bulunan Velimeşe daha sonra Ergene ilçesinin oluşmasıyla mahalle olarak düzenlenmiştir. 10.000 kişiyi geçen nüfusu ile fabrikalara yakın olması ve iş olanaklarıyla nüfusunu her gün arttırmaktadır. Böylece buraya gelen insanlar gezilecek yerleri var mı? Neresi gezilebilir diye sormaya başlamıştır.

Velimeşe Gezilecek Yerler;

  • Velimeşe Gölet
  • Velimeşe Koru Piknik Alanı
  • Velimeşe Çay Bahçesi

Hafta sonu kafanızı dinleyebileceğiniz veya yürüyüş yapabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Ayrıca mahallede gelişmiş spor salonu da bulunmaktadır. Eşiniz ile dostunuzla burada oyunlar oynayabilir veya spor yapabilirsiniz.

Her geçen gün büyüyen nüfusa sahip olan Velimeşe eminiz ki ileride gezilecek yerleri de artacaktır. Ayrıca Velimeşespor 2.lig de yer almaktadır. Hafta sonları farklı atmosfer yaşamak isteyenler cüzi miktarlarla biletini alıp futbol karşılaşmalarını izlemeye de gidebilirler.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

1Gezgin.com adresi sizlere evinizde, seyahat ederken, işte, okulda aklınıza gelebilecek her yerde sizlere gezi, seyahat adı altında sınırsız bilgi sunmak isteyen bir gezgin seyahat sitesidir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok

close

Subscribe