XNP Coin Nedir, XNP Coin Fiyatı, Yorumu | 2022

xnp coin resimi

XNP Coin nedir? ExenPay Coin nedir? XNP Coin fiyatı nedir? ExenPay Coin fiyatı nedir?

Günümüzde hayatımıza giren coin ve token tabirleri oldukça büyük bir yer kapsamaktadır. Artık hemen hemen herkes coin veya token alım satımı yapmaktadır. Bu yatırım seçeneği oldukça riskli olduğu için herkesin çok fazla dikkat etmesi gerekir. Bir anda tüm paranız gidebilir veya oldukça büyük paralarda kazanabilirsiniz. Bu yüzden coin veya token alımı yaparken bunlar göz önüne alınmalıdır.

Bitexen, yerli kripto borsaları arasında en bilindik borsalardan birisi halindedir. Hali ile ismini oldukça fazla kez duymuş olabilirsiniz. Kendi bünyesinde ise sadece kendi borsasında bulundurduğu coin ve tokenlar vardır. Bunlardan en dikkat çekeni ise XNP Coin olmaktadır. XNP Coin 22 Ekim tarihine kadar ismini ExenPay Coin olarak sürdürmekteydi. ExenPay coin ise geçmişi çok fazla uzun olmayan yeni bir coin olmaktadır. Ön satışı 3 TL’den yapılan coin ilk çıktığı gün yaklaşık 20.000 TL fiyatlarına ulaşmıştır. Ardından ise dalgalı fiyatlanmalarıyla ortalama 300 TL’den işlem görmekteydi. Yeni ismi olan XNP Coin şuan 16 Kasım itibari ile ortalama 1200 TL fiyatlandırmasına sahip olmaktadır.

xnp coin resimi

ExenPay Coin İsmi Neden Değişti?

Aslında kimsenin beklemediği bir anda coin ismi değiştireleceği haberi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Bunun sebebi yüksekle muhtemel XNP Teknoloji tarafından çıkarılacak taraftar tokenlarının daha global bir isimle paylaşılması olacaktır. Bunu düşünerekten ExenPay isimi yerine XNP isimi kullanılması daha doğru bulunmuştur.

XNP Coin Yorum, Grafik | 2021

XNP Coin zaman zaman yükselişleri ile fiyatını oldukça arttırmaya başlamıştır. 300 TL gibi bir fiyatlandırmalara kadar düşen XNP Coin şuan da 1200 TL fiyatından işlem görmektedir. Kendi bünyesinde bulundurduğu tokenlar sebebi ile oldukça ilgi çekmiştir. Bu yüzden ileride yeni çıkacak token haberleri ile fiyatın baskılanması ve bu neticede yükselmesi oluşabilecek ihtimaller arasındadır. Unutmamalıyız ki yatırım yapılacak coin için en önemli şey yaptığı projeler olmalıdır. Altı boş bir projeye yatırım yapmak sizi büyük bir riske sokacaktır.

XNP Coin alırken, coin fiyatının hızlı hareket edebileceğini ve yüksek kayıplar sağlayabileceğini düşünerek hareket ediniz.

Yapılan yorumlar yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yorum ve grafikten bahsedilmiştir.

ExenPay Resmi Sitesi : https://exenpay.com/

Kripto Para Piyasası Güncel Fiyatlar

Bitcoin

Bitcoin

$19,503.86

BTC -2.37%

XRP

XRP

$0.52

XRP 5.80%

Dogecoin

Dogecoin

$0.06

DOGE -1.50%

Cardano

Cardano

$0.43

ADA -0.37%

NEO

NEO

$8.53

NEO -0.34%

BitTorrent

BitTorrent

$0.0000

BTT -1.27%

Solana

Solana

$32.95

SOL -1.32%

Aave

Aave

$75.86

AAVE -2.36%

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok