Alpine Coin, Alpine F1 Coin Fiyatı, Geleceği, Yorumları

alpine coin

Renault grubuna ait olan Alpine 1955 senesinde kurularak üretimine başlanmış bir spor araba markasının adıdır. Adını Formula-1 yarışları esnasında 2 dünya şampiyonasını ağırlaması sonucunda daha fazla kitleye duyurmayı başarmış bir firmadır.

Hatırı sayılır, ciddi bir hayran kitlesi olan Alpine coin, BEP-20 Token olarak da bilinmektedir. Taraftara özel olarak meydana getirilmiş olan Alpine Token; Alpine markası ile Binance arasında yapılan ortaklık anlaşması sonucunda üretimine başlanmıştır ve maksimum arzı 40.000.000 olarak belirlenmiştir.
Taraftarlara özel sunulan bazı avantajlar bu token ile;

  • NFT satın alım yapabilme,
  • Ekip oylama anketlerine katılım sağlayabilme,
  • BWF Alpine F1 Team ile etkileşim kurabilme,
  • İmzalı ürünler alabilme,
  • Taraftarı oldukları ekibin sürücüleri ile tanışabilme veya konuşabilme,
  • Deneyim veya hayran ödüller ile eğlenceli zaman geçirebilme gibi durumlar içermektedir.

Alpine Coin Geleceği

Alpine araçlarının fan kitlesi tarafından oldukça ilgi gören bir coin olduğu için Alpine coin geleceği konusunda olumlu ve olumsuz yönde görüş bildiren pek çok kişi var.

Ancak henüz bazı token türlerine göre yeni bir proje olduğu için Alpine Coin’in geleceği konusunda çok fazla net durum belirtmek mümkün değil.

Bunun dışında coin’in etkileşimini ve kullanım alanını arttırmak için gelecekte Binanca Taraftar Token platformu üzerinde daha fazla oyunlaştırılmış proje yapılacağı bilinmektedir. Ayrıca tuttukları takıma yapacakları bağışlar ile ‘sadakat rozeti’ elde edebilecek olan taraftarlar sevdikleri takımı güçlendirme şansı da elde edebilecektir.

Alpine Coin Fiyatı 2022

Alpine coin fiyatı 2022 yılı için görüşler çok merak ediliyor. Ancak ilk çıktığı zamanlardan bu yana iniş çıkışlara bakıldığında kesine yakın tahminde bulunması kolay bir coin türü değil.

Binance’ın listesinde yerini aldıktan sonra ilk gün 18 dolar üzerinden satışı yapılan coin’in daha sonra 5 dolara kadar gerilediği görülmüş. Bundan sonraki süreçte nasıl bir yönde değer değişimi geçireceği konusunda farklı görüşü paylaşan kişiler olabilir.

Alpine Coin Nasıl Alınır?

Bir taraftar/fan token’ı olan Alpine coin satın alarak kendinize yatırım alanı oluşturmak istiyorsanız bir Binance Launchpad’inizin olması gerekmektedir. Binance hesabı oluşturup hesabınızı Launchpad üzerinden onaylatırsanız cüzdanınıza gerekli değerde BNB stake edip Alpine F1 Token sahibi olabilirsiniz.

Alpine Coin Yorum

Formula 1 projesinde oldukça aktif faaliyetleri bulunan Alpine Coin özellikle kendi hayran kitlesi tarafında büyük bir ilgi görüyor. Bu nedenle değerleneceği konusunda hissiyatı bulunan başka kitlelerce de alımı yapılabilir. Kendi taraftarının dikkatini cezbedebilecek pek çok avantajlı noktaları mevcut. Firma coin’in değerini arttırabilmek için pek çok çalışma yürütüyor.

Bunun dışında Alpino token’in ilk çıktığı zamandan sonra ciddi düşüş yaşayıp Şubat 2022 sonlarına doğru %60’tan fazla yükseldiği görülmüştür. Ciddi anlamda inişleri ve çıkışları olan bu coinin kazancı da zararı da çok büyük ölçüde olabileceği gözükmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok