Spell Coin Fiyatı, Geleceği, Yorumları, Grafik

spell

Özel bir borç verme protokolü olan Spell Token, USD (ABD doları) ile sabitlenmiş bir stablecoin türü olarak geliştirilmiştir. Magic Internet Money veya MIM basımı için Spell token ile teminat verilip faiz kazanımı elde edilebilmektedir. Anonim bir kitle tarafından kurulmuş olan bu token’ın daha sonra geliştiriciliğini Abracadabra Money üstlenmiştir.
Sağladığı avantajların bazıları şu şekildedir:

  • İşlem ücretlerinden gelir elde edebilmek için DEX, Sushiswap ve Curve Finans gibi likidite havuzlarından SPELL ya da MIM kazanılabilir.
  • Belirli bir süre SPELL staking edilip harcamadan tutarak pasif gelir elde etmek mümkündür.
    Coin’in adracaabra adlı çok zincirli platform üzerinde yönetişim özelliği bulunmaktadır.
  • Fiyat manipülasyonlarından Spell Token’ın korunabilmesi için küçük piyasa değerleri sunulur.
    Yönetim hakları için Spell Coin sahibi olan kişiler oylamaya katılım hakkı elde ederler.

Spell Coin Geleceği

Piyasaya sürülüşü 2021 yılının Ağustos ayında başlanan Spell coin 0,000659 dolar değeri ile başlamıştır. Daha sonra inişleri ve çıkışları olan token’in benzeri başka oluşumlar da bulunduğu için gerilerde kalabileceği düşünülmektedir. Ancak kurucular gelecekte getirebilecekleri ek özellikler ile benzerleri arasından Spell Coin’in sıyrılmasını da sağlayabilirler.

Geleceği konusunda değerinin hangi yönde değişeceği nete yakın kestirilemese de pek çok yatırımcının gözdesi olan ve önerdiği coinlerden biridir.

Spell Coin Fiyatı 2022

Spell coin fiyatı 2022 yılı için değerlendirildiğinde ilk zamanlar iniş çıkışlar yaşadıktan sonra 2021’in sonları ve 2022’nin başlarına kadar sürekli bir düşüş çizdiği görülmektedir.

Sürekli olarak değer kaybı yaşayan SPELL hakkında fiyat bakımından bir görüş bildirebilmek bu nedenle pek de mümkün gözükmemektedir. Ancak bazı coinlerde görülen uzun solukta gelen ani çıkışlar SPELL’de de görülmesi muhtemel bir durum olabilir.

Spell Coin Nasıl Alınır?

Spell Coin satın almak isteyen kişiler dünyanın en büyük kripto para borsasına sahip olan Binance platformu üzerinden bir hesap açmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra hesabınızdaki cüzdana kripto para transferi gerçekleştirmeniz gerekmektedir ve bu aşamayı tamamladıktan sonra 3 farklı parite üzerinden Spell token alımı yapma hakkı elde edilmiş olunur.

Hesabınız üzerinden SPELL/BUSD, SPELL/BTC veya SPELL/USDT alım satımı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Spell Coin Yorum

Spell Coin, yatırımcıların farklı dijital platformlar üzerinden geleceğinin parlak olabileceği yönünde eleştirilerinin bulunduğu bir token türüdür.

Kitlelerin güvenini çeken en önemli olgu SPELL alım satımlarının Binance platformu üzerinden gerçekleştiriliyor olmasıdır. Fiyat grafiğinde ilk zamanlar görülen yükselişler nedeni ile gelecekte yeniden değerinde artış olabileceğini öngördüğünü belirten yatırımcılar bulunmaktadır.

Yatırımcıların bu görüşünün altında yatan neden yaklaşık 2 milyar dolarlık ciddi bir piyasa değerinin olması ve değerinin düşük olmasının toplam arzdan kaynaklanıyor olmasıdır. Eğer toplam arzdan daha fazla Spell coin yakılırsa ve bununla beraber Abracadabra protokolünü güncelleyip yeni arz ile entegre hale gelirse oldukça şaşırtıcı ani bir çıkış görülebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok