Bitgert Coin Fiyatı, Geleceği, Yorumları, Grafik 2022

bitgert

Geliştirilme sürecinde olan ve yakın zamanda Gate.io borsasında listelenmesi beklenen blok zinciri tabanlı bir kripto para birimidir. Bu projenin arkasındaki ekip, insanların Bitgert’i kazanmasına, harcamasına ve borç vermesine olanak sağlayacak merkezi olmayan bir finansal sistem oluşturmak için çalışmalar yürütmektedir. Bu da Bitgert Coin’i nakit, kredi kartı veya PayPal gibi sistemler ile satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Platformun kullandığı protokol DeFi olarak adlandırılmaktadır ve BNB (Binance Akıllı Zincir) üzerinden geliştirilmiştir. Piyasaya giriş tarihi 2021 yılının sonlarına doğru olmuştur. Başlangıç aşamasında kullanıcıları cezbetmek isteyen geliştiriciler BNB ödül jetonu kullanarak iyi bir giriş yapmışlardır.

Yatırımcılar arasında yeni bir kripto projesi olarak Bitgert’in çok fazla potansiyeli olduğu görüşü genel olarak hakimdir. Ancak yeni olması bazı yatırımcıların temkinli olma açısından benzerlerine yönelmeleri de sık karşılaşılabilecek durumlardandır. Bu nedenle takipçisi olduğunuz yatırımcıların BRISE coin hakkında farklı yorumları olduğunu fark edebilirsiniz.

Bitgert Coin Geleceği 2022

Bitgert Coin, Binance tabanlı birkaç kripto mühendisi tarafından üretilmiştir. 2022 yılında çok ciddi yükselişe geçmesi beklenen Bitgert token’in 5 Ocak 2022 gününde 0,0000006 dolara kadar yükseldiği ve daha sonra düşmeye başladığı görülmüştür.

Bunun üzerine kurucular bir hamle yaparak satış işlemlerini NowPayments üzerinden de yapacaklarını duyurunca yeniden ciddi bir artış göstermiştir. Geliştiricilerden zaman zaman gelen müdahaleler nedeniyle güven vaat eden ve pek çok yatırımcı tarafından yükselmesi muhtemel görülen token’lar arasında yer almaktadır.

Bitgert Coin Nasıl Alınır?

Bitgert Coin satın almak için; Binance, LBank, Panaceswap, xt.com, IndoEx, MEXC ve Bitmart üzerinden işlem yapılabilmektedir. Ayrıca Gate.io borsasında listelenmekte olan bu token’i satın almak için bir üyelik oluşturabilir ve USDT para birimi üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bitgert Coin Yorum

Yüksek güvenlik vaat eden Bitgert Coin kripto para sisteminde Al teknolojisi kullanarak akıllı sözleşme sistemini kullanmaktadır.

Piyasaya giriş tarihinden önce Gate.io borsasında satışa çıkarılacağı duyurulan coin’in Bitgert Coin grafiği incelendiğinde daha satışına başlanmadan ciddi bir artışa imza attığı görülmüştür. Bu da gelecek vaat eden değeri artması beklenen ve yatırımcıların gözdesi olan tokenler arasında yer almasını sağlayan ana unsurlardan biridir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok