Ranker Coin Fiyatı, Ranker DOA Coin Geleceği, Yorumları

ranker coin nedir

KuCoin platformu tarafından geliştirilen Ranker Coin bir kripto para birimidir ve kullanıcılarına P2E kazan (oyna kazan) sistemi üzerinden oyun severlere pek çok farklı avantaj sağlamaktadır. Üyeler platform üzerinde bulunan tüm ayrıcalıklara sahip olurken platformun gelişimine de katkıda bulunabilmektedirler. Sağladığı avantajlardan bazıları;

  • Axie ve Thetan isimli dünya çapında ciddi bir oynayıcı kitlesine sahip olan Metaverse oyunlarının NFT’si sayesinde kendi stratejilerini uygulayabilir ve keşfe çıkarak kaliteli zaman geçirebilirler.
  • Oyun üzerinde turnuva ve koçluk seansları gibi özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklere erişebilmek için kullanıcılara Ranker rozeti verilmektedir.
  • Rozeti olan kullanıcılar yönetimde söz sahibi olma ve oylamaya katılma gibi haklar elde edebilmektedirler.
  • Oyun üzerinde kendi sanal sosyal çevrenizi oluşturmanız da mümkündür. Bunun için platformda Sosyal-Fi özelliği bulunmaktadır. Çevrenizdekilerle yarış düzenleyebilir, birlikte yeni stratejiler geliştirebilir ve level atlayarak yeni ayrıcalıkların kapısını açabilir ve kazanç elde etmeye devam edebilirsiniz.


Ranker Coin Geleceği 2022

Kullanıcılarına dünya çapında popülarite kazanmış olan 2 farklı Metaverse oyunundan kazanç elde etmelerini sağlayan Ranker Coin geleceği parlak tokenler arasında yer almaktadır.

Platforma olan ilgi ve ileride sunulması planlanan kurum içi turnuvalar ile ilgi odağı olacağa benzeyen bu coin’den yatırımcıların beklentisi yüksektir. Bunun nedeni oyun ve sosyalleşme gibi tanınan olanakların kullanıcıları kendi odağına sık sık çekiyor olması ve kitlesini arttırma konusunda ciddi bir potansiyelinin bulunuyor olmasıdır. Ranker Coin grafiği incelemelerine göre de aynı şeyi belirtmek mümkündür.

Ranker Coin Nasıl Alınır?

Ranker DOA Coin henüz borsada listelenmemiş olduğu için satın alımı Gate.io üyeliği üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu coin’in alımını yapabilmek için USDT para birimi kullanılabilir.
İlk olarak borsaya ön kayıt yaptırılıp KYC işlemleri yapılmalı daha sonra bunlar onaylanınca Ranker Coin alımı gerçekleştirilmelidir.

Ranker Coin Yorum

Online platformlardaki oyunlarda gelir elde edebilen ve bunu kazanca dökebilen pek çok sistem mevcut. Bu da hatırı sayılır bir kesimin Ranker Coin’e olan ilgisini arttırmaktadır. Her geçen gün artabilecek potansiyeli ile oyna kazan sisteminde pek çok avantaj sağlayan Ranker DOA Coin’in ilerleyen süreçte değerinde artış beklenmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok