Trakya’nın İncisi Çorlu Gezilecek Yerler | 2021

corlu gezilecek yerler

Çorlu, Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Hatta bazı illerin nüfusundan daha kalabalık bir haldedir. Böyle olması sebebiyle ilçeye gelen kişi sayısı da oldukça fazladır. Gelen kişilerin ise aradığı şeyler arasında çorlu gezilecek yerler olmasıdır. Bizlerde sizlere Çorlu’da Gezilecek Yerler konusunda bilgi aktarmaya çalıştık.

Ayrıca İstanbul’a yakın olması sebebiyle hafta sonu kaçış planlarına dahil edilebilecek bir olmasıdır. Havalimanın da bulunmasıyla bir çok farklı şehirden ziyaretçi çekebilme potansiyeline sahiptir.

Çorlu Heykel Meydanı

Her ilin veya ilçenin en belirgin yerlerinden birisi orasının bir meydanının olmasıdır. Çorlu’da da heykel meydanında ufak bir geziye çıkıp nelerin olduğuna bakabilir yanında bulunan çay bahçesinde vakit geçirebilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Gölbaşı Gençlik Parkı

Çorlu ilçesinde bulunan Gölbaşı Gençlik Parkı oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Mangal’da yapılabilir olmasıyla birlikte özellikle hafta sonu ailece piknik yapmaya gidilebilecek yerlerden birisi olmaktadır. Eğer hafta sonu gidecekseniz hafta içine göre oldukça kalabalık olduğunu unutmayın. Hafta içi gidilmek için daha uygun bir yer olarak gözükmektedir.

Çorlu Hayvanat Bahçesi

Çorlu Hayvanat Bahçesi, sizlerin ailecek veya eşiniz dostunuzla farkı hayvanları görmek için gitmek isteyeceğiniz yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Çorlu ilçesinin içinde bulunan Hayvanat Bahçesi oldukça fazla ilgi çekmektedir. Çok fazla hayvan çeşitliliği olmamasına rağmen farklılık görmek için gidilmesi gereken yerler arasında bulunur.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok