Kyberdyne Coin Fiyatı, Geleceği, Yorumları 2022

kdb

Kyberdyne oyununa enerji sağlayan kripto para birimi olan KBD coin AAA oyun stüdyosu tarafından oluşturulan güverte oluşturma oyunudur. Oyunda amaç oyunculara rüya takımlarını kurmalarına, benzeri olmayan ödüller kazanmalarına, oyunculara yüksek kaliteli oyun öğeleri sağlamaktır. Gate.io borsasında ön satışları yapılan KBD coin yatırımcı kesim, metaverse oyun sever kişiler tarafından günümüzde sıklıkla araştırılmaya ve takip edilmeye başlanmıştır.

Kyberdyne Coin Fiyatı 2022

KBD token satın almak amacıyla Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli şekilde kayıt olabilirsiniz. Güncel fiyat aralıkları değişen Kyberdyne coin fiyatları değişik borsalarda listelenmesi ardından fiyatlarında değişimlerde meydana gelecektir. Günümüzde MEXC, CoinW, Gate.io borsalarında yer aldığını söylememiz mümkündür. Maksimum arzı ise 500.000.000 KBD olarak belirlenmiştir.

Kyberdyne Coin Geleceği

KBD sahiplerinin ilerleyen zamanlarda yönetime katılma hakkının olması metaverse projelerinin diğerlerinde bulunan NFT’lerin bu oyuna entegre edilmesi, oyunda oyuncuların benzersiz NFT üretebilmesi gibi çeşitli özellikleri Kyberdyne coin’in gelecek vaat ettiğini düşündürmektedir. Kyberdyne Instagram ve Tiktok kanalları oluşturacak, dönüm noktaları, etkinlikler için ilgi çekici duyuru gönderileri oluşturarak bunları Discort, Twitter, Telegram gibi sosyal kanallarda yaygınlaştıracaktır.

Kyberdyne Coin Yorum

Mobil ve bilgisayarda kolay şekilde oynanabilen bu oyunda çoklu dil desteği olması, çok fazla kişi tarafından oynanması, oyuncularına benzersiz özellikler sunması gibi özellikleri coinler, projelerinin ilerleyen zamanlarda konuşulmasını sağlamaktadır. KBD coin yorum haberlerinde merkezi borsada listelenecek olmasıyla beraber NFT ön satışlarının yapılması ardından değerlenmesi beklenmektedir.

Kyberdyne Coin Nasıl Alınır?

KBD coin 24.02.2022 tarihinde 08:00 de Gate.io borsasında ön satışa sunulmuştur. 25 Şubat 12:00 de listelemesi yapılmıştır. KBD coin’in satın alınmasını isteyen kişilerin Gate.io borsasına üye olarak KYC işlemlerini tamamlaması ardından doğrulamaların hepsini aktif etmesi gerekmektedir. USDT para birimiyle satın alma işlemleri tamamlanmaktadır.

Kyberdyne Coin Nedir?

Güverte oluşturma, DBG oyunu, Rogue benzeri mekanizmaya sahip Kyberdyne oyununda kullanıcılar NFT’lerini yaratabilme, yükseltebilme imkanına sahiptir. Kullanıcılara sonsuz eğlence sunan Kyberdyne çeşitli ödüller sağlayarak gelir elde edilmesine imkan tanımaktadır. Oyuncular PVP oyununda eğlenirken sezon ödüllerini de diğer oyuncularla paylaşma imkanı elde etmektedir. Bunun yanı sıra ek özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • NFT seviyesinin artması durumuna göre eklenecek özellikler, geliştirmeler blok zincir üzerinde kaydedilmekte ve saklanmaktadır.
  • Sahip olunan NFT’ler oyuncu deneyimine göre yükselmektedir. NFT 3 yıldız seviyesine geldiği zaman benzersiz NFT haline gelebilir.
  • Bu oyunda kullanıcılar ücretsiz oyun oynayabilme, KBD, NFT kazanma avantajlarına sahiptir.
  • Hileli mekanizma maceralarda savaşçılar yeni deneyim sağlamaktadır.
  • Metaverse tabanlı güverte oluşturma oyunu Kyberdyne oyuncuların yaratıcılığı, deneyimlerini ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.
  • KBD cıin oyuncuların ödül olarak kazanabildiği, oyuna güç sağlayan kripto para birimidir.
  • Kartları yükseltme, oyundaki parçaları çizme, sentezlemek ve çoğaltmak için gereken enerji KDB ile sağlanmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok