Metan Coin Fiyatı, Geleceği, Yorumları 2022

metan coin

Metan EVolution platformunun geliştirdiği Metan coin Binance Smart Chain ağında hizmet vermektedir. Grafikleri harika olan Metan coin, kazanmak için arenada oynanan oyunun yerel kripto para birimini ifade eder. NFT oyun pazarında iyi işleve sahip bir projedir. Grafik donanımları üstün düzeydedir. PVP modunda taktik unsuru içeren, rekabetçi, çeşitli karakterlerle savaşacağınız, savaş sonrasında NFT, jeton kazanmaya imkan veren bir oyundur. Henüz piyasada bulunmayan coin zamanla tüm piyasalarda listeleneceğe benzemektedir.

Metan Coin Fiyatı 2022

Ön satışı 27 ile 28 Şubat 2022 15:00 tarihinde Gate.io borsasında yapılacak coin 1 Mart 2022 günü 05:00’da listelenecektir.

-VIP 1 ya da üyelik şartı bulunmaktadır.

-Ön satışta hak edilen tokenler ön satış bitiminde dağıtılacaktır.

-Ödemeler USDT ile yapılacak ve Metan coin ön satış fiyatı 0,15 dolar olacaktır.

-Metan coinin toplam arzı 100 milyon olup 1 milyon adet dağıtılacaktır.

Metan Coin Geleceği 2022

Son zamanlarda NFT pazarları etkin olduğundan dolayı, Metan Coin de NFT sunulması ek avantajları arasında görülmektedir. Oyunda meydana gelecek gelişmeler arasında etkinlikler, turnuva sistemi, çiftçilik, bilet sistemi, lonca savaşları çok sayıda kullanıcıyı heyecanlandırmıştır. Oyuna ücretsiz şekilde başlamanız, karakterleri kiralamanız, bu şekilde oynayabilmeniz avantajlar sağlamaktadır. Dünya genelinde çok fazla tercih edileceğe benzemektedir.

Metan Coin Yorum

Metan Evolution borsalarda listelenmeyen, geleceğin başarılı projeleri arasında yer alacağa benzeyen bir oyundur. Metan coin yorumları haberlerinde uzmanlar hem coinin oyun içinde farklı yerde kazanılabilmesine, grafiklerin ve görsellerin üstün olmasına dikkat çekmektedir. Tamamen ücretsiz olan oyun çarpıcı halde 2D grafiği, olağanüstü teması ile alıcıların dikkatini çeker. Kazandığınız NFT’ler alınıp satılarak, stake edilerek pasif kazançlar elde edilmesi mümkündür. DeFI özellikleriyle kazanç üst düzeye çıkabilir.

Metan Coin Nasıl Alınır?

Metan coin alabilmek için 2 farklı alternatif bulunmaktadır. Gate.io borsasında listelenecek coinin diğer borsalarda da listeleneceği tahmin ediliyor. Bu coin’i almak amacıyla ön satışlara katılmak, alım satım yapılacağı tarihte direkt borsadan alımlar yapılması mümkündür. Ön satışlar 27 ile 28 Şubat tarihleri arasında 12:00 de başlayacak olup katılımcıların USDT kullanarak alabileceği bu coin 1 Mart 2022 günü 02:00’da listelenecektir.

Metan Coin Nedir?

NFT oyun pazarında play of earn projesi olan Metan coin de PVE ve PVP oyun modu olan sıra tabanlı oyun modelin melezi halindedir. Oyunda ki çeşitli özellikler çok sayıda oyuncuya ulaşarak yatırım yapılmasını sağlamaktadır. Metan coin ana native tokeni olarak oyunda yer alır. Kullanım alanları şu şekildedir:

-MTE: Kullanımı sadece oyun içinde üretilebilen MTE coini kahraman evrimi, seviye atlama, kutu satın alma gibi oyun aktivitesinde kullanılmaktadır.

-METAN: Oyunun pre-mint ve yönetişim coinidir. Metan coin arzı sabit olup Axie İnfinity oyununda olduğu gibi enflasyona engel olmak amacıyla tasarlanmıştır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok