Sand Coin Fiyatı, Geleceği, Yorumları 2022

sand coin

Oyuncuların paylaşım, dizayn, oyun için varlıkları satma yetkisine sahip olduğu kullanıcıların yönettiği merkeziyetsiz sanal dünya The Sandbox’tur. Oyun pazarının dinamiklerini değiştirmeye, yaratıcıları kullanıcılar tarafından meydana gelen içerikler aracılığıyla ürettikleri değerler için ödüllendirmeye çalışan blok zinciri tabanlı sanal dünyadır. Kullanıcıların oyun deneyimlerini, dünya içi varlıkları oluşturabildiği, para kazanabildiği, paylaşabildiği Ethereum tabanlı meta veri deposu, oyun sistemidir. The Sandbox da oyuncular oyun deneyimlerini Ethereum blok zinciri üzerinde Sand token ile paraya dönüştürmesidir.

Sand Coin Fiyatı 2022

1 dolar altında değer gören Sand coin Metaverse projelerinin artmasıyla beraber 1 dolar üzerinde yer bulmuştur. Ani yükselişleri ile bilinen Sand coin geri çekilme dönemlerinde fiyatı da düşmektedir. Güncel grafikler ve olaylar doğrultusunda 2022 senesinde ki fiyatları belirlenecektir.

Sand Coin Geleceği

Sandbox üzerinde çeşitli parsellerin satılmasıyla beraber Metaverse yatırımcıları da durumdan mutlu olmuştur. Adidas, Sandbox, Atari, The Walking Dead, Snoop Dogg, South China Morning Post gibi çeşitli firmalarla parsel satışları konusunda anlaşıldığı, ortaklaşa projeler yürütüldüğü bilinmektedir. Metaverse sanal dünyasıyla ilişkili düşüşler ya da yükselişler yaşanması Sand coin geleceğinde beklenen gelişmeler arasında yer almaktadır.

Sand Coin Yorum

Sand coin pek çok kişinin Sandbox Game üzerinde bulunan Metaverse projesiyle beraber son derece gelişim göstereceği beklenmektedir. Kazanımları arasında verilen parseller kripto para yatırımcılarını son derece heyecanlandırmakta, Atari, Adidas gibi büyük firmaların yatırımlarıyla beraber değer kazanacağı söylenmektedir. Sanal gerçeklik projelerinin zamanla belli olması ardından fiyatları hakkında net bir yorum gelecektir. Bu durumun aksine sanal gerçekliğin artmasıyla beraber bu coinlerin yok olacağı da söylenenler arasındadır. Sanal gerçekliğin hızla gerçekleşmesi ya da ilerleyen zamanlarda olumsuz tepkiler vermesi beklenenler arasındadır. Gelecek zamanlarda coin hakkında gelişmeler yaşandıkça fiyatlar değişecek olup aynı zamanda yorumlar da bu doğrultuda şekillenecektir.

Sand Coin Nasıl Alınır?

Sand coin OKEx, Binance, Coinbase Pro başta gelmek üzere 100 çeşit kripto para borsasından alınabilmektedir. Yüksek likidite sunan Sand coin alınıp satılabilen borsalar OKEx, Binance, Huobi olarak karşımıza çıkar. Sand coin ile ilgili pek çok kripto para borsasında işlem yapılması mümkündür.

Sand Coin Nedir?

Sand coin ERC-20 tabanlı olup Ethereum blok zinciri üzerinde üretilmiştir. Çok amaçlı fayda tokeni olmasıyla bilinen Sand coin the Sandbox ekosisteminde kullanılır. Oyun pazarı blok zinciri için kullanılmamış olarak görülmektedir. Sandbox pazarı keşfetme, fethetme bakımından devrim yaratmıştır. Oyun kullanıcıların oluşturduğu içeriğe odaklanmaktadır. Oyunda yeterli miktarda olan LANDS Metaverse’nin inşa edildiği bloklar olması da oynamasına, oluşturmasına izin vermektedir. Sand coin’in 3 farklı şekilde kullanılması mümkündür:

  • Platform yönetimiyle ilgili olan kararlarda oy hakkına sahip olmada,
  • Oyun içi işlemlerde değişim aracı olmasıyla,
  • Oyun içinde LAND tokenleri almak amacıyla

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Henüz Derecelendirme Yok)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok