Trabzon Token, Trabzonspor Token Yorum, Fiyatı | 2022

trabzonspor logosu

Trabzonspor, süper lig’de mücadele eden köklü takımlar arasında yer almaktadır. Trabzon token alınır mı? Trabzon token yorum, Trabzon token fiyatı nedir? Trabzon token geleceği hakkında tüm bilgileri sizlere bu yazımızda aktaracağız.

22 Eylül 2020 tarihinde ilk ön satışa çıkan Trabzon Token ilk 5 dakika da tükenmişti. Oldukça büyük ilgiye sahip olan Trabzon Token fiyatı şuan da bu yazı yazılırken 72.00 TL seviyelerinde işlem görmektedir. (25 Kasım 2021)

Ön satışta 8 TL’den satılan Trabzon Token için şuan fiyatına baktığımızda oldukça iyi miktarlar kazandırmış gözüküyor.

Socios.com üzerinde listelenen Token alım – satım işlemlerine devam etmektedir. Trabzonspor Fan Token Fiyatı ileride ne olacağı aslında birçok etkene bağlıdır. Trabzonspor’un şuan ligde iyi gidişatının sürmesi ile Token fiyatının artması beklenebilir. Ancak olumsuz sahnelerde büyük kayıplar yaşanabileceğini belirtmekte fayda var.

Trabzonspor Token Yorum

Trabzon Token yorum yapmak gerekirse 30 TL fiyatlarında ilerlerken son zamanlarda kulübün başarıları ile kısa zamanda 70 TL’yi geçmiştir. Trabzonspor’un lig şampiyonu olması halinde bu fiyatlanma oldukça değişkenlik gösterebilir.

Trabzonspor Fan Token Grafik

Trabzon token grafik olarak inişli çıkışlı bir çizgiye sahip olsa da bu gidişatın gelecekte nasıl olacağını kestirmek oldukça zordur. Çünkü yatırımcılar token’a yatırım yaparken en önemli etken olarak kulübün başarısını göz önüne almaktadır. Eğer kulüğ kötü gidişat gösterirse hali ile fiyatlanma aşağı yönlü olabilir. Bu yüzden kulübü iyi analiz etmek ve gelecekte ne olacağını kestirmek gerekmektedir.

Trabzonspor Fan Token kısa ismi TRA Token olarak geçmektedir. TRA Token Fiyatı ise 72 TL’den işlem görmektedir. Yapılan Trabzon Token yorumları yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Diğer tokenlardan Sivas Token yazımıza ve Urfa Token yazımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kripto Para Piyasası Güncel Fiyatlar

Bitcoin

Bitcoin

$53,789.95

BTC -5.46%

XRP

XRP

$0.93

XRP -5.21%

Dogecoin

Dogecoin

$0.20

DOGE -5.16%

Cardano

Cardano

$1.58

ADA -7.65%

NEO

NEO

$35.22

NEO -4.32%

BitTorrent

BitTorrent

$0.0030

BTT -6.22%

Solana

Solana

$216.10

SOL -10.71%

Aave

Aave

$226.94

AAVE -7.56%

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylar, ortalama : 5,00 üzerinden 5)
Loading...

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok

close

Subscribe